Nejluxusnější hotelové služby světa

Pokud si užíváte luxusu a milujete právě to, nechat se hotely a jejich službami hýčkat a nevadí vám připlatit si za to, abyste se za jedinou noc vyspali lépe než samotní sultáni a císaři, máme pro vás seznam několika hotelů, jejichž luxus převyšuje všechno, co jste si doteď uměli jenom špatně představit. Jaké jsou ty nejluxusnější hotely, poskytující ty nejlepší služby od bazénů a masáží až po vstupy na soukromé pláže?
hotel Dubaj
1.       Atlantis, Dubaj
Jedno z nejbohatších měst na světě má také nejluxusnější hotel s těmi nejlepšími službami na světě. Za jednu jedinou noc zde dáte bez mála pětadvacet tisíc dolarů, a navíc hotel hlásí, že je stále plně obsazeno.
Tato nádherná stavba je postavena ze dvou hlavních růžových věží, je nejluxusnější hotel na světě. Růžové věže jsou propojeny mostem, který je průchozí. Právě v tomto mostě se nachází nejdražší hotelové apartmá, kde vás vyjde noc na pětadvacet tisíc dolarů, což je v přepočtu asi osm set tisíc korun.

Největším lákadlem hotelu jsou luxusní pokoje, akvária po celém hotelu, kde můžete spatřit rybičky i žraloky, vstup do aquaparku zdarma, masáží salony a fitcentra rovněž v ceně hotelového pokoje, kadeřnictví a restaurace, ale také plavání s delfíny v delfíním zálivu. V ceně hotelových služeb je také více než kilometr dlouhá soukromá pláž přístupná jenom klientům hotelu.

Hotel je vybudován na největším uměle vytvořeném ostrově, který kdy spatřil světlo světa. Jeho stavba stála přes půl třetí miliardy dolarů, což je v přepočtu asi padesát tři miliard korun.
hotel burj-al-arab
2.       Burj Al Arab, Dubaj
Tento hotel má na svém kontě sedm hvězdiček, i z toho důvodu je zapsán v Guinessově knize rekordů jako hotel, který je nejluxusnější na světě. Má tvar plachetnice, jež je přes tři sta metrů vysoká. Stejně jako Atlantis stojí na uměle vybudovaném ostrově na pobřeží Emirátů.