Přišla změna

Ty doby jsou již dávno pryč, ačkoliv tu a tam se ještě nějaký papírový poklad nalezne. Ale spíš již jen na vánoční nebo velikonoční svátky. Ono není divu. Pohlednice zdražily a o poštovném se raději nikdo vyjadřovat nebude. To skutečně již je levnější zavolat a popřát dotyčnému osobně, klidně i do zahraničí. Případně mu zaslat SMS, která bude daleko levnější nebo napsat e-mail a ten je placený v paušálním poplatku, případně můžeme navštívit místa, kde je Wi-Fi připojení zdarma a pak přáníčko putuje též za stejnou hodnotu. Sice se zpočátku každý zlobil, že to je neosobní, ale posléze změnil názor. Přece jenom jsou to ušetřené peníze. A možná je skutečně čas začít používat modernější prostředky.
růže na pohlednicích

Aplikace na tvorbu pohlednice

Jedna z nových verzí je aplikace Ashampoo Photo Card 2. Zde se dá vytvořit originální tematická pohlednice a odeslat elektronickou poštou nebo vystavit na jakoukoliv sociální síť. On-line pohlednice získává daleko více příznivců, než se vůbec očekávalo. Díky širokému působení lze využít různě připravené šablony například svatební, narozeninové nebo z dovolené, do kterých se vloží naše vytvořená fotografie, a doplníme k ní nějaký text. Takže se vlastně bude jednat o originální tvorbu, kterou pak jednoduše odešleme příslušnému příjemci.
stará pohlednice
On-line pohlednice
udělá stejnou radost, jako papírová. Ono mnohdy nejde o to, v jaké formě to odešleme, ale že si vůbec na někoho vzpomeneme. To každého potěší. Navíc elektronické pohlednice se dají snadno stáhnout na pevný disk počítače a uložit. A samozřejmě se lze k nim kdykoliv vrátit i když zrovna nebudeme připojeni na internetovou síť.
vodopád u řeky

Různé aplikace

Dále existují i další aplikace do mobilních telefonů, aby se usnadnila práce s přenosem dat z telefonu do PC, například za on-line pohlednicí bude stát i Česká pošta. Také zde můžeme vytvořit různé pohlednice a pozdravy za pomoci našich obrázků, selfíček a fotografií. Každému bude samozřejmě vyhovovat jiný styl a způsob zpracování, ovšem vybrat si skutečně může absolutně každý z nás.