Rychlá půjčka do výplaty

Obliba půjček do výplaty, většinou to bývá do 5000,-Kč v poslední době stoupá, je to nový „boom“ po dříve hodně oblíbených nebankovních rychlých půjčkách.
Pro získání takovéto půjčky toho mnoho nepotřebujete, většinou společnosti nepožadují ani doložení příjmů, a nedívají se do registru dlužníků.
nápis peníze
Většinou se o takovou půjčku žádá prostřednictvím online formuláře, někde se setkáte i s formou žádosti přes SMS zprávu.
Částka je většinou u takových půjček do 5000,-Kč a doba splatnosti nepřevýší 30 dní.
V první fázi Vám poskytovatel půjčí většinou částku nižší, pokud budete žádat opakovaně, poté už částku 5000,-Kč můžete získat.
Vyšší částky tyto společnosti samozřejmě také nabízejí, ale tam už je zapotřebí, jako u každé půjčky doložení příjmů, možnost ručení atd.

Jaké má taková půjčka výhody a nevýhody?
Výhody:
–        jako hlavní můžeme označit rychlost, protože peníze Vám zpravidla dorazí na účet takřka ihned po schválení
–        poskytovatelé většinou nepožadují účel půjčky
–        nemusíte nikam chodit, zažádáte si v pohodlí domova pomocí internetu
–        v neposlední řadě také dostupnost, tato půjčka je dostupná nejen pro zaměstnané, ale také pro studenty, maminky na MD apod.
počítačka peněz
Nevýhody:
–        největší nevýhodou takové půjčky jsou vysoké úroky
–        pokuty (sankce) za nesplácení takovéto půjčky jsou opravdu velké
Jako první poskytovatel takových půjček u nás byla společnost ZAPLO půjčka, v dnešní době jich naleznete mnohem více, dá se říci, že se jedna předhání před druhou, ale pokud jste nevyšli do výplaty jen o „pár korun“, je dobré zvážit, zda se Vám vyplatí takovýto druh půjčky a prostudovat si PEČLIVĚ všechny dostupné informace o firmě, od které si ji chystáte vzít, samozřejmě si zjistit úroky a sankce a hlavně zvážit, zda jste schopni půjčku v jejich stanovené lhůtě splatit i s úroky, které společnost požaduje.