Vzdělávejte se po celý život, studium se vám bude hodit

Získávání nových znalostí, zkušeností a dovedností nás provází během celého života, už od narození. Prohlubujte proto vaše znalosti nejen v oboru, ve kterém pracujete, ale rozšiřte si také obzory třeba v oblasti cizích jazyků, i když je právě nepotřebujete.

Takové znalosti se vám určitě neztratí a nikdy nevíte, kdy se vám třeba budou hodit a budete je tak moci využít v praxi. V dnešní době je nabídka různých vzdělávacích nebo rekvalifikačních kurzů opravdu velmi široká, stačí si jen vybrat tu pravou oblast pro vás, ve které se chcete vzdělávat a prohlubovat vaše znalosti a dovednosti.
pastelky a zpátky do školy
Rozšiřte si obzory nejen během vaší rodičovské dovolené
Nastoupila jste právě na rodičovskou dovolenou a bojíte se, abyste nevypadla ze cviku a aby vám takzvaně nezakrněl mozek? Abyste se opět mohla po návratu do práce po vaší rodičovské dovolené cítit ve vašem zaměstnání jako ryba ve vodě, nezahálejte ani při péči o vaše miminko a věnujte se prohlubování znalostí spadajících do vaší profese nebo si rozšiřte obzory a věnujte se třeba i něčemu novému.

Takové znalosti se vám rozhodně neztratí a vy tak nebudete o vaší rodičovské dovolené myslet jen na kojení, přebalování, příkrmy a další věci, které se týkají dětí.

Jaké jsou možnosti v oblasti různých kurzů:
–          Rekvalifikační kurzy
–          Kurzy cizích jazyků
–          Vysokoškolské studium přes internet, neboli e-studium
–          Možnost bezplatného vzdělávání díky fondům EU
četba knihy na čerstvém vzduchu
Na rodičovské dovolené pro vás budou určitě velice výhodné kurzy, které probíhají online přes internet nebo se třeba můžete učiti cizím jazykům pomocí knížek a poslechů, na které si uděláte čas podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Výhodou tak je, že nemusíte nikam docházet a shánět si hlídání pro dítě, ale jednoduše se učíte třeba když dítě spí.